O nás

Milan Krynek
– absolvent rekvalifikačního kurzu “Cvičitel Nordic Walkingu” u pana Mgr. Bartošíka v Rekvalifikačním a vzdělávacím centru Praha. Obsahem tohoto rekvalifikačního kurzu je osvojení správné techniky a metodiky Nordic Walkingu. Získal zde všechny potřebné znalosti a vědomosti, které souvisí s profesionální činností „Cvičitele“ této sportovní a tělovýchovné aktivity, a dále znalosti základů anatomie a fyziologie člověka, principy sportovního tréninku, pedagogiky a psychologie.

Dále se sám průběžně vzdělává v oblasti výživy, nových sportovních trendů a trendů v alternativních léčebných metodách.Sám několikrát týdně trénuje a je velkým propagátorem Nordic Walkingu. Mezi jeho další velké koníčky patří malování.
Více na www.krynek.com , www.KurzyReiki.cz a MasazeNachod.cz

Daniela Krynková
– příznivec a propagátor Nordic Walkingu. Pracuje jako aromaterapeut. Již přes 10 let se zajímá především o aromaterapii a s ní související fytoterapii, přírodní kosmetiku a zdravý životní styl zahrnující vše od výživy, přes potravní a výživové doplňky a relaxační i cvičební metody. V oblibě má především jógu, pilates  a také Nordic Walking. V současné době dokončuje studium na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor  Tělesná výchova a sport.
Více na www.aromaterapie.net a KundaliniJoga.net